ZJ1800 prerë makine - China Shijiazhuang Teneng

makinë ZJ1800 prerë

Përshkrim i shkurtër:

Procesi i punës: Akuzuar-uncoiling-ngutshme dhe udhëzuese-çikë dhe para-leveling -guillotine Shear-drejtuar-i prerë-skrap dredha-para-ndan-fikje të ngutshme-ndan-zmbrapsur-manual baling-shkarkimi. FUNKSIONI I prerë linjë Kjo linjë është aplikuar për lloje të ndryshme të pllaka çeliku prerë, zmbrapsur. Ajo përdoret për të uncoiling madhe spirale daulle pjatë, dhe i prerë në shirita umpty si gjerësi kërkohet, pastaj për të zmbrapsur dhe paketim në tërë Bale e pllakave aeroplan për procedurën e ardhshme të ftohtë-bendin ...


 • FOB Çmimi: US $ 80000-100000 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 5-7 grupe
 • Port: port Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Procesi i punës:

  Akuzuar-uncoiling-ngutshme dhe udhëzuese-çikë dhe para-leveling -guillotine Shear-drejtuar-i prerë-skrap dredha-para-ndan-fikje të ngutshme-ndan-zmbrapsur-manual baling-shkarkimi.

  FUNKSIONI I prerë linjë

  Kjo linjë është e zbatohen për llojet e ndryshme të pllaka çeliku prerë, zmbrapsur. Ajo përdoret për të uncoiling madhe spirale daulle pjatë, dhe i prerë në shirita umpty si gjerësi kërkohet, pastaj për të zmbrapsur dhe paketim në tërë Bale e pllakave Plane për procedurën e ardhshme të ftohtë-bending, punching, tub saldator, etj

   


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !