Damar annealer - China Shijiazhuang Teneng

damar annealer

Përshkrim i shkurtër:

Aplikimi i metodës damar Pjekja nxit nivelin e cilësisë tub çeliku. ngrohës induksion është pjesa kryesore e tub çeliku pajisje Pjekja me induksion, e cila ngrohur tub shtresë ngjitur dhe shuhet në temperaturën kritike, ky proces mund të reduktojë stresin dhe të luftojnë potencial saldim, dhe prodhuar struktura kokrra të ngushtë mund të garantojë prodhimin takimin këmbëngulës tub çeliku të gjitha standarde specifikimet. Me avantazhin e qepur me shpejtësi ngrohje sektorial, i oxydation dhe deformim i ste ...


 • FOB Çmimi: US $ 80000-100000 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 5-7 grupe
 • Port: port Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Aplikimi i metodës damar Pjekja nxit nivelin e cilësisë tub çeliku. ngrohës induksion është pjesa kryesore e tub çeliku pajisje Pjekja me induksion, e cila ngrohur tub shtresë ngjitur dhe shuhet në temperaturën kritike, ky proces mund të reduktojë stresin dhe të luftojnë potencial saldim, dhe prodhuar struktura kokrra të ngushtë mund të garantojë prodhimin takimin këmbëngulës tub çeliku të gjitha standarde specifikimet. Me avantazhin e qepur me shpejtësi ngrohje sektorial, i oxydation dhe deformim i tub çeliku mund të bëhen minimale, dhe diathermancy saktë të bëjnë kokrra të ngushta në zonën përputhje damar me materialin e tij mëmë.

   


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !