Steel coil Hydraulic double-cone uncoiler - China Shijiazhuang Teneng

Steel coil Hydraulic double-cone uncoiler

Përshkrim i shkurtër:

Hidraulike double-kon uncoiler me peeler dhe makina spirale Double-kon goditjen hidraulike me peeler. Peeler me rul presion, drived nga motorit. kon Uncoiler mund të mbajë spirale shirit në funksion të tank të naftës. Pastaj rul presion ngjeshur spirale çeliku, e rradhës kon, ritëm kovë hiqet dhe snapping spirale çeliku. Kur kreu i spirales ndërruar në vendin e kovë, kovë mund lopatë dhe nivelit spirale.  


 • FOB Çmimi: US $ 80000-100000 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 5-7 grupe
 • Port: port Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Hidraulike double-kon uncoiler me peeler dhe spirale makinë

  Double-kon goditjen hidraulike me peeler. Peeler me rul presion, drived nga motorit. Uncoiler kon mund të mbajë spirale shirit në funksion të tank të naftës. Pastaj rul presion ngjeshur spirale çeliku, e rradhës kon, ritëm kovë hiqet dhe snapping spirale çeliku. Kur kreu i spirales ndërruar në vendin e kovë, kovë mund lopatë dhe nivelit spirale.

   


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !