çeliku të karbonit katror dhe drejtkëndësh tub makine paketim nga Teneng HGF200 - Kinë Shijiazhuang Teneng

katror çeliku të karbonit dhe drejtkëndësh paketim tub makine nga Teneng HGF200

Përshkrim i shkurtër:

Brief Hyrje makinë është përdorur për të rafte dhe paketë produktin përfunduar në linjën e prodhimit tub. Pa operacion manual, makinë shkon automatikisht, që përmirësuar efikasitetin e prodhimit shumë. Ajo eliminon trokasin zhurmës, dëme, dhe Siguria fshehur rrezik, dhe përmirëson cilësinë e produktit dhe ul poshtë koston e prodhimit. Për të plotësuar nevojën e brendshme për automatizimin e linjës të prodhimit tub, ne thithin Pika e fortë e pajisjeve jashtë shtetit dhe të zhvillojnë atë innova ...


 • FOB Çmimi: US $ 80000-100000 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 5-7 grupe
 • Port: port Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Prezantim i shkurtër

  Makinë është përdorur për të rafte dhe paketë produktin përfunduar në linjën e prodhimit tub. Pa operacion manual, makinë shkon automatikisht, që përmirësuar efikasitetin e prodhimit shumë. Ajo eliminon trokasin zhurmës, dëme, dhe Siguria fshehur rrezik, dhe përmirëson cilësinë e produktit dhe ul poshtë koston e prodhimit.

  Për të plotësuar nevojën e brendshme për automatizimin e linjës të prodhimit tub, ne thithin Pika e fortë e pajisjeve jashtë shtetit dhe të zhvillojnë atë inovative. Makinë ka karakteristikat e teknologjisë së përparuar, besueshmërisë së lartë të sigurt, struktura kompakte dhe të arsyeshme, procesit të pjekur, dhe mirëmbajtjen e përshtatshëm operacion. Krahasuar me makinë jashtë shtetit, performanca të çmimit raporti i makinës tonë është më i lartë.

  katror çeliku të karbonit dhe drejtkëndësh paketim tub makine nga Teneng HGF200


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !