Tub çeliku të karbonit fund të përballet & Chamfering Machine për shitje - Kinë Shijiazhuang Teneng

Tub çeliku të karbonit në fund të përballet & Chamfering Machine për shitje

Përshkrim i shkurtër:

Pajisje është përdorur në frekuencë të lartë linjë të prodhimit tub. Ajo është përdorur për të përballur dhe chamfering fundin e tubit. Ajo miraton mekanike dhe ndihmës-drive, nga kontrolli elektrik, plotësimi automatik të fund-mulliri chamfering çeliku butë përpunon të gjithë procesin. Struktura e makinës përdor shërbimit të dyfishtë tip banesë. Ajo është e përbërë nga: kreut të energjisë, kreu fuqia ushqyerit pajisje, pajisje shtrëngimi, stepper dhe pajisjet transferimit, shtytje-dhëmbë pajisjet elektrike dhe pajisjet e kontrollit. Forma: d ...


 • FOB Çmimi: US $ 80000-100000 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 5-7 grupe
 • Port: port Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Pajisje është përdorur në frekuencë të lartë linjë të prodhimit tub. Ajo është përdorur për të përballur dhe chamfering fundin e tubit. Ajo miraton mekanike dhe ndihmës-drive, nga kontrolli elektrik, plotësimi automatik të fund-mulliri chamfering çeliku butë përpunon të gjithë procesin. Struktura e makinës përdor shërbimit të dyfishtë tip banesë.

  Ajo është e përbërë nga: kreut të energjisë, kreu fuqia ushqyerit pajisje, pajisje shtrëngimi, stepper dhe pajisjet transferimit, shtytje-dhëmbë pajisjet elektrike dhe pajisjet e kontrollit.

  Forma: Shërbimi double & stil chamfering. Kreu Fuqia është fikse.

  Tub çeliku të karbonit në fund të përballet & Chamfering Machine për shitje


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !