çeliku të karbonit spirale hidraulike double-kon uncoiler me peeler dhe makinë spirale KJ355 - China Shijiazhuang Teneng

çeliku të karbonit spirale hidraulike double-kon uncoiler me peeler dhe makinë spirale KJ355

Përshkrim i shkurtër:

Hydraulic double-cone uncoiler with peeler and coil car Double-cone hydraulic clamping with peeler. Peeler with pressure roller, drived by motor. Uncoiler cone can hold the strip coil in the function of oil tank. Then the pressure roller down pressed steel coil, the cone rotating, the bucket swing lifted and snapping the steel coil. When the head of the coil rotated to the place of bucket, the bucket can shovel and level the coil.


 • FOB Çmimi: US $ 80000-100000 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 5-7 grupe
 • Port: port Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Hidraulike double-kon uncoiler me peeler dhe spirale makinë

  Double-kon goditjen hidraulike me peeler. Peeler me rul presion, drived nga motorit. Uncoiler kon mund të mbajë spirale shirit në funksion të tank të naftës. Pastaj rul presion ngjeshur spirale çeliku, e rradhës kon, ritëm kovë hiqet dhe snapping spirale çeliku. Kur kreu i spirales ndërruar në vendin e kovë, kovë mund lopatë dhe nivelit spirale.

  çeliku të karbonit spirale hidraulike double-kon uncoiler me peeler dhe makinë spirale KJ355


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !