Rreth nesh

cd16997340-
cd17099865-
cd17099867-
cd17099869-

Shijiazhuang Teneng Electrical & Mechanical Equipment Co., Ltd

Shijiazhuang Teneng Electrical & Mechanical Equipment Co., Ltd është prodhues i linjës ngjitur prodhimit tub çeliku, roll ftohtë formimin vijë, i prerë linjë, të prera në gjatësi vijë dhe pajisjeve të lidhura ndihmëse. Kompania Teneng është ndërmarrje moderne, që i aftë për të kërkimit dhe zhvillimit, prodhimit dhe shitjes. Teneng është një anëtar i këshillit të Kinës roll formimin Shoqata, një anëtar president i Shoqatës Hebei Steel Tube Tregtisë.

makina Teneng janë më të efektshme tub pajisje prodhuese në dispozicion në botë. Në Kinë, përdoruesit njohur janë Hebei Jingye Group, SANY Group, Kina ndërtimin e anijeve Industrisë Corporation, Chongqing Changzheng Heavy Industry Co, Ltd, etj

Makinat Teneng janë duke punuar në shumë vende të tjera përveç Kinës, të tilla si

Amerikan, Portugalia, Venezuela, Brazili, Paraguai, Rusia, Ukraina, Japonia, Arabia Saudite, Sudani, Uzbekistani, Kazakistani, Vietnam, Indi, dhe kështu me radhë. Teneng marrë lavde universale nga klientët tanë në mbarë botën nga produkti me cilësi të lartë dhe të përsosur pas shitjes shërbimi.

kërkesës së konsumatorit është forca lëvizëse e zhvillimit teknologjik, forca e fortë kompania është mbështetja e përmirësimit të teknologjisë. Kompania Teneng do të bashkëpunojë me prodhuesit vendas dhe të huaj për furnizimin e pajisjeve të kualitetit të lartë, teknologji profesionale, shërbim të përkryer për konsumatorët.

detajet e kompanise

12

Tregu kryesor

Amerika Jugore

Azia Lindore

Azia Juglindore

Afrika

22

Lloji i biznesit

prodhues

eksportues

Kompani tregtare

shitës

333

Brands : Teneng

Nr i punëtorëve : 150 ~ 200

Viti Themeluar : 2009

PC Export : 90% - 100%

Historia e kompanisë

Përvoja projektit:

Që nga themelimi, kompania Teneng kanë furnizim qindra e linjave të prodhimit për konsumatorët, ne kemi një përvojë të çmuar teknike. Nën drejtimin e ekspertëve vendas dhe të profesorëve, Teneng të ndjekur lëvizjet e teknologjisë së përparuar të huaj, thithjen, krijues dhe zhvillimin e ftohtë fleksibël formimin e teknologjive. pajisje Teneng e përdorura në tub API, automotive, tub ndërtimit, tub mobiljeve, prodhimit enë, panele gardh, pajisje sportive dhe kështu me radhë.

Service Company

Fuqia Production & Sistemi Shërbimi :

Kompania Teneng kanë miliona metra katror të fabrikës, dhe gjithashtu të ketë një sistem të fortë koordinues me saldator dhe myk prodhimin. pjesë e standardeve pajisjet janë të zgjedhur produkt ndërmarrje e njohur, ecurinë e zgjeruar e produktit dhe jetën shërbimit. Nga përpunimi komponent në Asamblenë e makinës, ne kemi bërë kontrolle në të gjitha nivelet, dhe të kryejë në sistemin e përgjegjësisë të prodhimit. Pas shërbimit personale trajnimit nga praktika, të angazhuar në pajisje komisioneve për shumë vite, për të zgjidhur probleme të ndryshme në praktikën e prodhimit, instalimin e pajisjeve udhëzim dhe punonjësve të trajnimit për konsumatorët.

Ekipi i kompanisë

forca e fortë teknike dhe sistemi i përsosur të shërbimit është themeli Teneng së.

Teneng kemi 15 inxhinierë të projektimit dhe 80 inxhinier komisionit, të gjithë ata kanë më shumë se 15 vjet eksperiencë në industrinë e mulli tub. Stafi Teneng është gjithmonë duke ecur në buzë kryesor i teknologjisë, ndjekja e zhvillimet e fundit në teknologji mulli tub, brenda në treg dhe ndryshimet e nevojës së klientit, të bëjë risi në teknologji të përparuar e përdorur në produktet e.WhatsApp Online Chat !