• saw.3
 • mill2
 • lon
 • banner (1)
 • banner (2)

  Rreth nesh

  Shijiazhuang Teneng Electrical & Mechanical Equipment Co., Ltd

  Shijiazhuang Teneng Electrical & Mechanical Equipment Co., Ltd është prodhues i linjës ngjitur prodhimit tub çeliku, roll ftohtë formimin vijë, i prerë linjë, të prera në gjatësi vijë dhe pajisjeve të lidhura ndihmëse. Kompania Teneng është ndërmarrje moderne, që i aftë për të kërkimit dhe zhvillimit, prodhimit dhe shitjes. Teneng është një anëtar i këshillit të Kinës roll formimin Shoqata, një anëtar president i Shoqatës Hebei Steel Tube Tregtisë. makina Teneng janë më të efektshme tub pajisje prodhuese në dispozicion në botë ...
  
  WhatsApp Online Chat !