Steel coil Hydraulic double-cone uncoiler - China Shijiazhuang Teneng

Steel coil Hydraulic double-cone uncoiler

Краток опис:

Хидраулични двоен конус uncoiler со нож за лупење и серпентина автомобил Двоен конус хидраулични стегање со нож за лупење. Нож за лупење со ролери притисок, drived со мотор. Uncoiler конус може да се одржи на лента серпентина во функција на резервоар за нафта. Потоа ролери притисок надолу притисне челик серпентина, ротирање на конус, замав кофата крена и кршење на челик серпентина. Кога на чело на серпентина ротира до местото на корпата, корпа може да лопата и на ниво на серпентина.  


 • ФОБ Цена: US $ 80000-100000 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 1 приврзок
 • Набавка Способност: 5-7 групи
 • Порт: Тијанџин пристаниште
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Хидраулични двоен конус uncoiler со нож за лупење и серпентина автомобил

  Двоен-конус хидраулични стегање со лушпи. Нож за лупење со ролери притисок, drived со мотор. Uncoiler конус може да се одржи на лента серпентина во функција на резервоар за нафта. Потоа ролери притисок надолу притисне челик серпентина, ротирање на конус, замав кофата крена и кршење на челик серпентина. Кога на чело на серпентина ротира до местото на корпата, корпа може да лопата и на ниво на серпентина.

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !