HG127 јаглероден челик ERW цевка машина за правење - Кина Shijiazhuang Teneng

HG127 јаглероден челик ERW цевка машина за правење

Краток опис:

а) челични цевки Спецификација 1. Круг цевки со дијаметар: Φ50 -


детали за производот

Тагови производ

а) челични цевки Спецификација

1. Коло дијаметар цевки: Φ50 -


  • Претходно:
  • Следно:

  • 
    WhatsApp Online Chat !