Фабрика

cd16997432-
производна линија

Од основањето, Teneng компанија има снабдување стотици производни линии за клиентите, ние имаме богатство од технички искуство. Под водство на домашните експерти и професори, Teneng следи движењата на странски напредна технологија, апсорбирање, креативни и развој на флексибилни ладно обликување на технологии. опрема Teneng е се користи во цевката API, автомобилската индустрија, градежништвото цевка, цевка мебел, производство на сад, ограда панели, спортска опрема и така натаму.

cd16997433-
OEM / ODM

Силна техничка сила и совршена услуга систем е камен-темелник Teneng е.

Teneng 15 дизајн инженери и 80 Комисијата инженер, сите од нив имаат повеќе од 15 години искуство во цевка мелница индустрија. Teneng персонал е секогаш одеше во водечките компании на технологијата, следење на најновите случувања во цевка мелница технологија, во внатрешноста на пазарот и промената на потребата на клиентот, да направат иновации во напредна технологија која се користи во производите.

cd16997438-

R & D

Силна техничка сила и совршена услуга систем е камен-темелник Teneng е.

Teneng 15 дизајн инженери и 80 Комисијата инженер, сите од нив имаат повеќе од 15 години искуство во цевка мелница индустрија. Teneng персонал е секогаш одеше во водечките компании на технологијата, следење на најновите случувања во цевка мелница технологија, во внатрешноста на пазарот и промената на потребата на клиентот, да направат иновации во напредна технологија која се користи во производите.  • Адреса:. Xiushui замок 1108, No.363 Zhonghua Северна Стрит, Ксинхуа Дестилирана, Shijiazhuang, Кина.
  • Е-пошта: sales@tenengchina.com
  • Факс: 86-311-87763506
  • WhatsApp: 86-139-3381 8089

Испраќам барање За Ценовникот