Контактирајте не

Shijiazhuang Teneng електрична и механичка опрема Co, Ltd

адреса

Xiushui замок 1108, No.363 Zhonghua Северна Стрит, Ксинхуа Дестилирана., Shijiazhuang, Кина.

Е-пошта

телефон

86-139-3381 8089

часа

24-часовен онлајн

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !