јаглероден челик квадратни и правоаголникот цевка машина за пакување од Teneng HGF200 - Кина Shijiazhuang Teneng

јаглероден челик квадратни и правоаголникот цевка машина за пакување од Teneng HGF200

Краток опис:

Краток вовед машина се користи за магацинот и пакување на готовиот производ на цевка производствена линија. Без рачна работа, машината работи автоматски, дека се подобри ефикасноста на производството многу. Тој го отстранува тропа бучава, штета, и опасност безбедноста скриени, и го подобрува квалитетот на производот и го намалува одредување на трошоци на производство. За да се задоволат домашните потреба за автоматизација на цевка производствена линија, ние апсорбира силна точка на опрема во странство и да се развие иновации ...


 • ФОБ Цена: US $ 80000-100000 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 1 приврзок
 • Набавка Способност: 5-7 групи
 • Порт: Тијанџин пристаниште
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Краток вовед

  Машината се користи да магацинот и пакување на готовиот производ на цевка производствена линија. Без рачна работа, машината работи автоматски, дека се подобри ефикасноста на производството многу. Тој го отстранува тропа бучава, штета, и опасност безбедноста скриени, и го подобрува квалитетот на производот и го намалува одредување на трошоци на производство.

  За да се задоволат домашните потреба за автоматизација на цевка производствена линија, ние апсорбира силна точка на опрема во странство и да се развие иновативни. Машината има карактеристики на напредна технологија, високо безбеден сигурност, компактен и разумни структура, зрели процес, како и лесен за одржување операција. Во споредба со странство машина, перформанси цена сооднос на нашата машина е повисока.

  јаглероден челик квадратни и правоаголникот цевка машина за пакување од Teneng HGF200


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !