• saw.3
 • mill2
 • lon
 • banner (1)
 • banner (2)

  за нас

  Shijiazhuang Teneng електрична и механичка опрема Co, Ltd

  Shijiazhuang Teneng електрична и механичка опрема копродукции, Ltd е професионална производител на заварени линија за производство на челични цевки, ладно валање линија, slitting линија, намалување на-на-линија должина и сродните помошната опрема. Teneng компанија е модерна компанија која способен за истражување и развој, производство и продажба. Teneng е член на советот на Кина Тркалаат формирање здружение, член претседателот на Хебеј челични цевки Здружение на трговијата. Teneng машини се најефикасните опрема за производство цевка достапни во светот ...
  
  WhatsApp Online Chat !